[EDIT] W końcu zgłosiły się do mnie aż DWIE osoby, które miały w posiadaniu podręczniki do GSów, targu dobiłem, a szczegóły wkrótce, bo ciekawy to był targ 🙂

[EDIT] Dostałem duużo odpowiedzi, za które bardzo dziękuję, niestety ani jednej poprawnej (podręcznika głównego nie można dostać, raczej dodatki albo ekrany mistrza gry). A jako, że jestem niecierpliwy, na stronie REBEL.PL zakupiłem alternatywę, czyli podręcznik do systemu Traveller.
Byłem totalnie pozytywnie zaskoczony sklepem rebel, paczka została wysłana w ciągu pół godziny po zamówieniu, a mówimy o płatności przelewem. Wszystko wskazuje na to, że podręcznik dostanę jutro. Polecam ten sklep :).

Szukam podręcznika podstawowego do gry RPG Gasnące Słońca. Wiem, że system był mało popularny, ale jestem pewien, że są osoby, które mają go w szafie a (już) nie używają.

Chętnie zakupię książkę w rozsądnej cenie, będę też wdzięczny za jakiekolwiek informacje (także jeśli ktoś zobaczy podręcznik na jakiejś stronie internetowej albo w jakimś sklepie).

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi w komentarzach i na email