Jako, że wrzuciłem nowy Pasek Na Głównej, wypada napisać jakiegoś posta!

CO SIĘ DZIAŁO?

W 2020 roku zakończyłem webkomiks Kij w Dupie, żeby zwolnić czas na narodziny naszego Rysia i zapewnić sobie coś w rodzaju urlopu tacierzyńskiego! Ryś ma już półtora roku, więc nadszedł czas na powrót do rysowania komiksów do internetu.

CO SIĘ DZIEJE?

Mój nowy projekt komiksowy nazywa się Nekros, jest inspirowany mangami z dużą ilością walk, rysowany z użyciem rastrów i planowo będzie wypuszczany w sieci w pionowym formacie spopularyzowanym przez webtoony. Opowiada o wojowniczce, której się zmarło i teraz jest duchem. Wygląda tak:

Astaria, bohaterka Nekros

Nekros zacznie się ukazywać, kiedy będę miał zrobione pierwsze ileśtam stron – chciałbym druknąć małą ilość do sprzedawania/rozdawania i zapremierować na jakimś konwencie. Obecnie można Nekros zobaczyć/poczytać na moim Patreonie.

CO Z DRUKIEM DALSZYCH KIJÓW W DUPIE?!

Jak słyszało wiele osób które postanowiły zapytać, dziecko mocno mnie zajęło i ograniczyło czas, więc i przygotowanie/druk Kijów zeszły na dalszy plan. Zrobię co w mojej mocy, żeby ogarnąć w tym roku dodruk jedynki i wydanie 4ki w jakimś nakładzie- sądzę, że to rozsądny plan, dużo bardziej realny, niż zbiórka na druk tomów 4-6 z dodrukiem jedynki naraz 😛

To tyle na tę chwilę. Pozdrawiam, ściskam, bądźcie zdrowi i bezpieczni.

Koko