Netkomiksy:

Necros – trudno jest być duchem. No chyba, że zna się nekromantę! Przygody Astarii i Owena to fantastyczny komiks akcji aktualizowany raz w tygodniu i mój pierwszy projekt publikowany w pionowym formacie webtoon. Po polsku i angielsku.

Kij W Dupie – co zrobić, jeśli uporządkowane życie zostaje wywrócone do góry nogami? Kupić bar. Komiks komediowy (z elementami fantasy). Po polsku i angielsku.

Stripy Na Głównej – w większości mniej lub bardziej oparte na rzeczywistych wydarzeniach krótkie paski komiksowe.

Kokoart  (Wiśnia, Przypadkowy Włóczykij itd.)– luz, blues, laski i potwory z mackami. Całkowicie luźny komiks bez sensu ni stresu, którego niektórzy bohaterowie do dziś (po ponad dwóch setkach odcinków) nie zostali przedstawieni. Tym samym czytacie o przygodach Wiśni, jego najlepszego przyjaciela, Kociaka, brata Kociaka, Magdy, Sylwii i Psa.

Kwarcowy Paciorek– publikowany w języku polskim i angielskim. Komiks sieciowy o magii, muzyce i tajemnicach. Opowiada historię wielkomiejskiej dziewczyny, która pewnego dnia swojego szarego życia dowiaduje się, że jest właścicielką starego domu w innej części kraju. Niewiele myśląc (jako, że do długich namyśleń nienawykła) Raina wyrusza w podróż, by przekonać się jak, po co i skąd wzięły się wiadomość, klucz i całe zamieszanie. Towarzyszy jej wierny przyjaciel, o którym nie tylko mało wiadomo, ale wręcz mało kto kiedykolwiek go widział.

Inne:

24 Comic: Baby Trouble – ten komiks został wymyślony, napisany i narysowany w ciągu 24 godzin w Gdańsku. To moja pierwsza próba podjęcia tego wyzwania i uważam ją za bardzo udaną. Po pierwsze świetnie się bawiłem, po drugie komiks jest całkiem zabawny, po trzecie nauczyłem się MASĘ rzeczy o efektywnym procesie tworzenia komiksu. Polecam wszystkim komiksiarzom zmienrzenie się z tym projektem.

24 Comic:  Minus – wymyślony, napisany i narysowany w ciągu 24 godzin w Gdańsku. Mój drugi komiks 24godzinny. Rysowany analogowo, ołówkiem i tuszem, jak widać nie do końca ukończony. Temat: Piątek 13go.

24 Comic: Mag-żul z Krainy Oz – wymyślony, napisany i narysowany w ciągu 24 godzin w Gdańsku. Trzecia próba, ponownie cyfrowa. Temat: Kobieta i komiks.

Overkill 2021 – parodia cyberpunkowego duo policyjnego. Komiks opublikowany w pierwszym numerze magazynu Kolektyw. Graficznie jest momentami bolesny dla oczu, ale mimo to jest tam kilka ujęć i scenek, które do dzisiaj mnie cieszą.

Overkill 2021 : Dr Casanova – Druga część cyberpunkowej parodii. Oba komiksy z serii Overkill to klimat zgodnej z tytułem nieuzasadnionej przemocy i bohaterki, do których chętnie bym kiedyś wrócił.

Sprawa Osobista – komiks na konkurs MFK 2013. Tematem były transakcje bezgotówkowe.