Jak już pisałem, wybieram się w podróż za granicę. A teraz, żeby umilić Wam czytanie dalszej części tekstu, będę umilał go rysuneczkami które wykonałem na prośbę zwycięzcy aukcji nDS (dostaniesz je w paczce).

Moj wyjazd potrwa do 20 sierpnia, w międzyczasie na tej stronie mogą pojawiać się sporadycznie posty z fotkami czy szkicami, więc jeśli kogoś to kręci, to ma po co tu wpadać. Twitter powinien być aktualizowany regularnie, zakładając, że roaming go obsługuje.

Na stronie komiksu Włóczykij Tom będą pojawiały się stripy gościnne- częściej lub rzadziej, w zależności od tego ile z obiecanych twórców wywiąże się z obietnic. Na pewno możecie spodziewać się dwóch w przyszłym tygodniu.

Kwarcowy Paciorek wraca pełną parą po moim powrocie, mam nadzieję, że nie możecie się doczekać tak samo jak ja.

Strona główna kokoart powinna przejść jakiś lifting, powstanie też normalna, wordpressowa wersja angielskiej strony AQB.

Schwing- Bele i Karol zapowiedzieli, że nagrają jakieś odcinki kiedy mnie nie będzie. Jestem pewien, że jeśli ktoś będzie im regularnie przypominał, to nie zapomną. W tym tygodniu w Radiu Luz  Schwinga zabraknie.

Na sam koniec mały kadr z mojego komiksu wykonanego do piątego numeru magazynu KOLEKTYW: