Nintendo DS zostało zlicytowane. Kilka osób odezwało się z pytaniami, czy będzie możliwość zrealizowania grafiki na ich DSach, Xboxach czy Netbookach – odpowiedź to: raczej tak, ale niestety nie teraz. Wyjeżdżam na miesięczne wakacje (stali czytelnicy skojarzą, że co roku jeżdżę popracować do Szwecji), ale po powrocie czy też już po wakacjach postaram się dać na stronie jakieś info dot. takiego customizowania konsolek.

Wszystkich korzystających z Twittera zachęcam do follow’owania mojego konta- link przy boxie po prawej. Poza częstymi linkami do komiksów, podcastów czy artystów można stamtąd wyłapać inne kozackie osoby, jak @unkaodya , @eldahast czy @rsienicki.

Wyłapane z emaila linki do dwóch polskich komiksów:

http://kops.pl/ – Komiks O Polskich Superbohaterach robiony przez twórców Bukomiksu. Albo ja rzadko jestem ostatnio przytomny, albo chłopaki zaczynają nowe komiksy częściej niż Bele zakłada blogi.
http://meta-meta.ownlog.com/ – Vigor raz na jakiś czas wypływa z czymś do sieci, po czym znika. Chwytajcie, póki daje. A i bannerek też dał:

Na razie tyle ode mnie, postaram się częściej coś tutaj Wam pisać.