Witam wszystkich, którzy wciąż przychodzą tutaj po tej ogromnej przerwie, jaką musiałem zrobić w aktualizacjach z powodu swojej sesji i projektu The Good, The Bad And A Haircut. Co teraz?

KOMIKSOWO: Jutro na kokoart pojawi się gościnny odcinek, którym poratował mnie Darthblade, a już od poniedziałku wracamy do normalnej hostorii, żeby skończyć ją zgrabnie i szybko. Potem reaktywacja komiksu Kwarcowy Paciorek, który będzie znowu głównym kontynuowanym projektem.

PODCASTOWO: Schwing kontynuuje i będzie lepiej, sprawniej zrobiony, skoro będę miał trochę czasu na jego organizację. Szykujcie się na ciekawe rzeczy, może nawet wprowadzimy z powrotem słuchowiska?

ZE MNĄ: Moje wakacje (od pracy, a zarazem od komiksu) potrwają miesiąc i potrwają od 20 lipca do 20 sierpnia. W tym czasie schwing stanie (chyba, że bele i karol postanowią inaczej), komiks stanie, a na stronie będą ukazywać się najwyżej sporadyczne posty z różnych części świata.
Wakacje przerywają moje treningi akrobatyki, więc przerzucam się na monocykl, możliwe że siłownię i jeśli sprawy dobrze się ułożą, Powerizer.

We Wrocławiu zaczęła się spotykać niemal regularna grupa monocyklowa skrzyknięta przez niejakiego Kaktusa, dlatego jeśli ktoś tu jeździ na tej maszynie, to warto się skontaktować z nim poprzez fora monocyklowe, albo nawet ze mną przez email, twitter czy nawet komentarze.

Z innych wieści:

Moja praca bądź co bądź kokoartowa ukazała się na wystawie In’n’out/Intencje w galerii Emdes we Wrocławiu, na ulicy B. Chrobrego 24. Zdjęcia z wernisażu poniżej, niestety zrobione telefonem komórkowym.

wystawa in'n'out/intencje

Pixarowy Up (Odlot) ukaże się w Polsce w październiku z pięciomiesięcznym opóźnieniem. Dlaczego?