Oto i on! Koniec Kija w Dupie. Dziwne to uczucie, kończyć komiks który był projektowany jako historia bez określonego końca. Nie tylko kolejne tomy możnaby spokojnie narysować- możecie być wręcz pewni, że wszystkie postacie nadal żyją i przeżywają nie mniej dziwne przygody po tym finalnym pasku.

Jednakże! Bez względu na to, czy komukolwiek się ten koniec podoba, komiks jest zakończony, nie licząc dodatkowego niekanonicznego zakończenia, które ukaże się niedługo (bo każdy kij ma dwa końce). W ten czwartek Kij w Dupie skończy dokładnie 7 lat i zakończy się dokładnie tego samego dnia roku co się zaczął (26 listopada i nie, nie było to planowane).
Chciałbym Wam gorąco podziękować za czytanie i wsparcie!

Mój Patreon będzie zmieniał formę od przyszłego miesiąca. Przekształcę go ze strony wspierającej Kij w Dupie w stronę zakulisowo śledzącą powstawanie mojego kolejnego komiksu, który planowo zacznie publikację za około rok. Napiszę o tym osobny post za kilka dni!

Zaczynam też zbiórkę na druk pozostałych trzech tomów Kija i dodruk pierwszego! Start jeszcze w grudniu! Jesteśmy w trakcie ustalania ostatnich szczegółów!


Nowe paski już się nie ukazują! To koniec Kija, ale nie koniec moich komiksów.

Rozkmiń wspieranie mnie na Patreonie!

Papierowe komiksy znów są dostępne! Wysyłam je sam, z garażu. Mam tomy 2 i 3.