1. Otrzymałem informację, że dzisiaj o 16:00 Kij w Dupie będzie gotowy do odbioru! To oznacza, że możemy przejść do realizowania Waszych zamówień ze zbiórki; oznacza też, że Kij będzie dostępny do odbioru/zakupu na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi w ten weekend!
Powyżej na obrazku znajdziecie mój rozkład jazdy.

2. Jeśli ktoś z Was brał udział w zbiórce na wspieram.to i nie wypełnił formularza adresowego do wysyłki, proszę udajcie się na http://wspieram.to/kijwdupie i wejdźcie do zakładki Aktualizacje- tam znajdziecie w/w formularz! W środku jest też miejsce na wybranie dedykacji i deklarację co chcielibyście mieć w środku narysowane, jeśli wybraliście taką opcję.

3. Jakiś czas temu dotarły mnie słuchy o sklepie internetowym, który sprzedaje moje grafiki na koszulkach bez mojej wiedzy/zgody/procentu. Nie będę im robił złej reklamy, jako że zareagowali błyskawicznie, kiedy im wytknięto, ale uznałem, że może faktycznie ktoś byłby takimi koszulkami zainteresowany- otworzyłem więc sklepik na http://kokoart.cupsell.pl ! Mam duże i fajne plany z nim związane, dużo nowych, fajnych wzorów pojawi się w październiku.
Koszulki z Kija W Dupie pojawią się na gindie.pl, sklepik Kokoartowy będzie miał raczej oryginalne wzory.

4. 11-12 października odbywa się kolejna edycja 24h Comic Day w Gdańsku! Komiks który będę rysował będzie opublikowany prawdopodobnie w środę po, zamiast Kija W Dupie (bo będę dochodził do siebie). Ale 24 strony zamiast 1 paska to chyba dobry deal.

5. W ten weekend Kij w Dupie będzie też do kupienia na konwencie Ilmadris w Krakowie! Stoisko Gindie. Możliwe, że będzie też można odebrać tam komiks ze wspieram.to, ale wtedy nie będzie opcji otrzymania podpisu/dedykacji/rysunku (bo ja tych komiksów jeszcze w rękach nie miałem)!

Pozdrawiam!

Koko