23-25 maja odbędzie się w Warszawie festiwal Komiksowa Warszawa! Mam nadzieję, że uda mi się spotkać kogoś z Was na miejscu.

Będę w piątek na meczu kosza wydawcy vs autorzy i potem w sobotę na festiwalu i oczywiście na głółwnym punkcie programu- afterparty (dla osób które nie bywają na festiwalu- afterparty to zwyczajowo najlepsza część każdej takiej imprezy, bo wszyscy są zebrani w jednym miejscu, z piwkiem/colą i z każdym można sobie spokojnie zamienić parę słów).

kw4

Przygotowałem na KW specjalną ilustrację Kija W Dupie- i tę ilustrację będzie można zdobyć na Komiksowej Warszawie! Będę robił limitowany druk 20 lub 30 sztuk w cenie 10 złotych, ale uwaga- pierwsze 10 osób, które zagadnie mnie o ten rysunek, dostaje go za free.
Będę dawał znać, gdzie można będzie mnie znaleźć danego dnia o danej porze- info szukajcie na twitterze (jeśli nie macie twittera- to ten box po prawej stronie bloga) oraz na facebookowym fanpage’u.

Jeśli ktoś się nie załapie albo nie będzie go na KW, printy które zostaną, będzie można zakupić online- ale wtedy będą trochę droższe. Jeśli się to przyjmie, może będzie dodruk- ale już w innej formie, ta pierwsza seria będzie w limitowanej liczbie.