Zafascynowany możliwościami wszelkiej maści tabletów przygotowuję cyfrowe wydania swoich komiksów. Będą to po prostu pliki PDF lub CBR (comicbook reader) nieco podrasowanych komiksów poskładanych ładnie w strony, z uzupełnionymi brakami, kolorami i tak dalej. Wszelkie bonusowe stripy będą uporządkowane a w dodatku do każdego komiksu będzie dodana nowa, niepublikowana wcześniej historia stworzona specjalnie do tego wydania, niedostępna na stronie.
Podkreślam, mowa o wydaniu cyfrowym, nie papierowym.

Planuję wypuścić Włóczykija Toma bardzo niedługo, prawdopodobnie za jakieś dwa tygodnie (kiedy skończę bonusową historyjkę) i wypuścić go stosunkowo tanio.
Podkreślam jeszcze raz, mowa o wydaniu cyfrowym, nie papierowym.

Zależnie od tego, czy ta forma publikacji wypali, możliwe że będę wydawał tak więcej komiksów w przyszłości.
Webkomiksy które robię pozostaną oczywiście DARMOWE i będą aktualizowane regularnie(czyli obecnie Kwarcowy Paciorek). Próbuję po prostu znaleźć sposób na utrzymanie się z komiksu, żeby móc robić to pełnoetatowo- co znaczy WIĘCEJ KOMIKSÓW.

Na razie tyle, więcej informacji- wkrótce. Najszybciej info będzie pojawiać się na facebooku Wiórów. Tam też odsyłam, jeśli chcecie wziąć udział w konkursie na darmowe egzemplarze komiksu :).

Pozdrawiam,

Koko