Byłem dosyć nieobecny na tej stronie od pewnego czasu, toteż wracam z paroma wyjaśnieniami, zapowiedziami i garścią starszych i nowszych szkiców na deser. Wybaczcie, jeśli poleję trochę wody.

Minął rok od mojego ukończenia akademii. Spędziłem go między innymi na stałej posadzie w firmie Picadilla, gdzie pracowałem w zespole tworzącym dwie gry na naszą klasę (a wkrótce facebook)- Shoplife (Świat Mody) i Skalne Miasteczko. Tę drugą możecie zobaczyć w każdej chwili tutaj- http://nk.pl/#aplikacje/skalnemiasteczko. Praktycznie wszystkie animacje, spora część postaci i duża część obiektów jest mojego autorstwa, wkrótce pojawią się w większej rozdzielczości tu na stronie (w portfolio).

Po ukończeniu Skalnego Miasteczka skończyła się moja stała współpraca w Picadilla, także siadam pełną parą do animacji i komiksu (Kwarcowy Paciorek). Zanim jednak siądę, zrobiłem krótką przerwę w codzienności i wybyłem na daleką północ, żeby rok przy biurku zastąpić trzema tygodniami fizycznej pracy, co daje mi obecnie masę satysfakcji i przywraca ciało do prawidłowego kształtu.

Wyżej wspomniana wyprawa na północ wyszła mi dosyć niespodziewanie, stąd nagłe przerwanie zapowiedzi Kwarcowego Paciorka- planowałem wystartować z czwartym rozdziałem już w sierpniu, wystartuję w okolicach początku września. Co się odwlecze to nie uciecze, komiks chcę robić jak najlepiej i myślę, że nikt nie będzie zawiedziony. Forma się nie zmienia, wciąż jest rysowany tuszem i malowany akwarelą, jedno co może się zmienić to font (uznałem, że skoro zaczyna pojawiać się w innych komiksach netowych, to niech chociaż będzie czytelniejszy).

Pozdrawiam Was wszystkich ciepło i do usłyszenia wkrótce. Osoby chętne do częstszych wieści odsyłam na twitter: http://twitter.com/konrad_koko