Komiks Wióry wznawia aktualizacje 5 września 2011 w poniedziałek i będzie aktualizowany cotygodniowo, jak kiedyś. Będzie miał w sumie ok. 60 stron (plus minus kilka).
Wióry miały ogromnego pecha być rysowane w momencie, kiedy zbliżało się moje zakończenie szkoły. Zostały zawieszone, żeby dać mi czas na skończenie dyplomu na Akademii.

Kiedy uporamy się już z Wiórami, bardzo chciałbym wrócić do Kwarcowego Paciorka, bo mam już obmyślone i napisane zakończenie obecnej historii, ale na 100% nie mogę tego obiecać, bo bardzo ciągnie mnie do animacji, chciałbym zacząć nowy film. Niestety czasy, kiedy mogłem rysować komiksy w parę godzin i wrzucać cokolwiek powstało do sieci- chcę, żeby każda strona była dopracowana i być może kiedyś wydrukowana.
Powyższe zdanie nie obejmuje oczywiście tzw. “stripów na głównej” które dalej będą wyglądały jak rysowane na kiblu i które nadal będą ruinowały pierwsze wrażenie każdej zleceniodającej osoby która tu wejdzie.

Pozdrawiam wszystkich i dziękuję tym, którzy wciąż czekali na powrót komiksów :*

w bonusie trochę rysunków, uwaga, drugi jest bardzo nie dla dzieci, także wszelkie dzieci proszone są o obejrzenie tylko jednego z nich: