Zdaje się, że Nasza Klasa to polski majspejs. Tym samym powstał fikcyjny profil kokoartu.

>>>LINK<<<

Osoby, które chciałyby pomóc komiksowi w znalezieniu większej ilości czytelników (i potencjalnym czytelnikom w znalezieniu komiksu) są zachęcane do “zaprzyjaźnienia” profilu.

Pojawią się tam już niedługo jakieś graficzki i inne takie, never you fear. Jak tylko wymyślę w jaki sposób można wykorzystać NK do zrobienia czegoś fajnego, na pewno dam znać.

A SKORO MOWA O PORTALACH
Czy wiedzieliście, że na LAST.FM jest stworzona grupa kokoart? W obecnej chwili ma 92 członków, może to się wkrótce zmieni. Mój profil jest do znalezienia przez widget w prawym menu tej strony. Zapraszam.

Najwyraźniej FOTKA.PL też doczekała się kokoartowej strony. Nie mam niestety jeszcze pojęcia na czym ten portal polega, więc nie wiem jak to z tym będzie. No cóż, żyjemy, uczymy się…

Stworzę wkrótce podstronę z listą miejsc, gdzie zbiera się community zebrane wokół Kokoart lub Schwing!, więc jeśli ktoś zna portale/strony, gdzie czytelnicy/słuchacze się łączą, będę wdzięczny za wpisanie w komentarzach. Pamiętacie, budujemy armię do przejęcia władzy nad światem. Kulturalną i uprzejmą, życzliwą armię, ale jednak.