W ten weekend w łodzi. Międzynarodowy Festiwal Komiksu. Będzie cała ekipa Schwing!, więc nie omieszkajcie poobczajać z nami lasek i pokrzyczeć SCHWING! Albo, jeśli jesteście laskami, nie omieszkajcie zostać obczajone (chciałbym zaznaczyć, że to chyba najbardziej szowinistyczny i paskudny kawałek tekstu jaki kiedykolwiek napisałem*).

Także w ten weekend, dokładniej w sobotę- nasza radiowa premiera. O godzinie 23 w radiu LUZ wyemitowany zostanie pierwszy odcinek ekspodcastu Schwing! Przypominam, SOBOTA, godzina 23. Radia można słuchać przez internet, jakby co ;).

Na koniec rekomendacja książkowa- Złoty Kompas Phillipa Pullmana to nie tylko film z zeszłego roku, który dostał za coś oscara. To także pierwsza część trylogii His Dark Materials. Po przesłuchaniu (w formie książki audio) muszę szczerze polecić tę pozycję każdemu, kto lubi książki dla niedorosłych, klimaty steampunk połączone z tym specjalnym rodzajem fantastyki, w której magia i dziwne stwory są badane i tłumaczone naukowo (i to z sensem!).
No i eksperymenty na dzieciach i opancerzone niedźwiedzie. Czego chcieć więcej? 😀

—————————

*a który nie jest cytatem z Family Guy