[edit] Mam nadzieję, że wszyscy prędzej czy później zorientowali się, że to ogłoszenie to żart primaaprilisowy :).[/edit]

Tak, do obsady Kija W Dupie dołączył nowy bohater! I to nie byle jaki- najlepszy z bohaterów! I to nie jeden, bo dwójka!

Powitajcie Michaela i K.I.T.T’a z kultowego serialu NIEUSTRASZONY!

Jak to możliwe?
Większość z Was zdaje sobie pewnie sprawę, że serial doczekał się remake’u jakiś czas temu. Z okazji wykupienia praw do wyświetlania go w polskiej telewizji (nie mogę jeszcze zdradzić nazwy, ale podpowiem że rymuje się z “Wolsat”) skontaktowano się ze mną w celu współpracy.

Na Patreonie umieściłem poziom wsparcia, który umożliwia Wam znalezienie się w moim komiksie. Telewizja napisała do mnie, że chcą pójść krok dalej i po prostu wykupić jednego z bohaterów. Tym samym Michael zastąpi Janka i od dziś będzie bratem Badyla (umówmy się- Janek i tak leciała na laski, fabuła mocno się nie zmieni).

Dlaczego?!
Są dwa powody. Po pierwsze: KAMAAAAAN! Najlepszy serial ever!
Po drugie- nie jest tajemnicą, że od ponad roku staram się utrzymać z rysowania własnych komiksów. Nie interesuje mnie rysowanie cudzych serii ani szpajdermenów, chcę robić wyłącznie to, co sam wymyślę. Niestety takie twarde postanowienia wiążą się z finansowymi wyrzeczeniami i było ostatnio dość krucho z kasą, dlatego ta współpraca jest idealnym układem.

Zapewniam, że komiks pozostanie taki sam! Mam po prostu drobną listę warunków, które muszę spełnić:
– co najmniej jedna tajemnica do rozwiązania w tygodniu
– Michael rozwiązuje tajemnicę
– co najmniej raz na 10 odcinków KITT skacze nad jakimś pojazdem albo między budynkami
– Paula może pozostać bohaterką, ale musi przestać palić trawę, bo komiks ma spełniać wymogi PG13 (negocjuję, żeby mogła palić papierosy konkretnej marki, ew. żeby musiała skończyć na odwyku, żeby dać dzieciakom lekcję życia).
– Kisiel będzie tak naprawdę gangsterem, udającym studenta PWR-u

Takich punktów jest więcej, ale jak sami widzicie, są to zmiany kosmetyczne.

Mam nadzieję, że jesteście równie podekscytowani jak ja!

Koko