W studiu Kokoart postępują prace nad papierowym wydaniem 4-tego tomu i grą karcianą Kija w Dupie! Szykujemy się do zbiórki w okolicach marca, zacieramy ręce*.
Tym dziwniej jest mi ogłaszać, że Kij w Dupie robi sobie przerwę (1-2 miesiące).

To niełatwa decyzja, ale jestem zwyczajnie wypalony- niedawno zakończyła się duża linia fabularna i prawdopodobnie powinienem był zrobić przerwę już wtedy, ale popłynąłem dalej, niesiony falą apokaliptycznego entuzjazmu. Potrzebuję odpocząć, zatęsknić za tymi postaciami, tym rodzajem humoru i przemyśleć co tak naprawdę chciałbym zobaczyć dalej. Alternatywą jest robienie na siłę komiksów, które będą słabsze, nudniejsza i bez życia (a to chyba najgorsze, co może je spotkać).
W czasie przerwy będę rysował kolejną część Kwarcowego Paciorka – osoby które są zainteresowane tematem zapraszam na mój Patreon.

Patreon, Facebookowy fanpage jak i Instagram będą cały czas żyły, więc w te miejsca zapraszam po najróżniejsze aktualki.

Koko

* kiedy piszę “my” mam na myśli siebie siedzącego samemu przed komputerem w pustym pomieszczeniu, ewentualnie ekipę z Gindie robiącą swoje w Krakowie 😉