Spokojnie, nie zamierzam tutaj zapowiadać większej przerwy w publikacji komiksu, piszę tylko kilka słów wyjaśnienia. Jak część z Was zauważyła* przez ostatnie około dwa tygodnie byłem sporo bardziej zajęty niż zwykle, co zaowocowało odłożeniem kolorowania komiksu na późniejszy moment. W tym tygodniu komiks jeszcze nie jest skończony, bo do zleceń i obowiązków studenta piątego, dyplomowego roku doszedł wyjazd na groby. Jestem pewien, że ogromna większość z Was* rozumie to i Was właśnie przepraszam za przerwy i nieregularności, bo to Was cenię jako czytelników.
Nowa strona pojawi się w tym tygodniu, po prostu trochę później, a w najgorszym razie przejdzie na poniedziałek. Jeden pozytywny aspekt tego wszystkiego to fakt, że czas zajmą mi m.in rozmowy które być może zdobędą mi pracę.

Osoby awanturujące się, że komiks im się prawnie należy pominę milczeniem, ale mam wiadomość dla tych, którzy po tym jak mieliśmy awarię serwera oburzyli się na kopię ostatniej strony- ludzka rasa byłaby bez Was zdrowsza i lepsza.

*Ci myślący głowami, nie dupami