Najstarsze kokoartowe komiksy nie działały od jakichś dwóch tygodni- stara strona na antycznym kodzie padła i jest raczej nie do podniesienia- w pewnym sensie dobrze się stało, niezbyt chętnie oglądałem te najstarsze odcinki w sieci. Żal było mi trochę tych późniejszych, dlatego wszystko spakowałem w ZIP i teraz w takiej formie można to ściągnąć. Podpowiedź: jeśli zmienicie rozszerzenie na CBR, możecie odtworzyć komiks w Comic Book Readerze :).

Zapraszam wszystkich Wrocławian (i przyjezdnych) na Komiksofon numer 7, który zdarzy mi się poprowadzić. Gośćmi będą Kasia Niemczyk, Grzesiek Przybyś i raper LUC, wszyscy świetni artyści w swoich dziedzinach. W linku odnośnik do Facebook Eventu- jeśli nie masz konta na facebooku to witaj w przyszłości, zdradź gdzie znalazłeś wehikuł czasu i spróbuj telefonów komórkowych, to dopiero jest hit.

Ostatnia informacja- radzę śledzić stronę przyszłej internetowej TV Rzeczywiście, w ich codziennym odliczaniu każdego dnia występuje inny artysta, mojego udziału można spodziewać się przy numerze 15. Będzie gratka dla czytelników Kwarcowego Paciorka.